Skotfoss turn & idrettsforening
Stiftet 29.12.1899

Vi er 545 aktive medlemmer fordelt på fotball, ski, gymnastikk og turn.



Skotfoss turn og idrettsforenings hovedstyre 2018


Leder Nils Lunden, tlf. 404 01 821, epost nils.lunden@dr-telemark.no

Nestleder Øystein Islann, tlf. 404 35 349, epost  islann@online.no

Kasserer Heidi Styrvold, tlf. 941 74 051, epost hs@dr-telemark.no

Sekretær Eli Haugland, tlf. 950 01 566, epost eli.haugland@skien.kommune.no

1.styremedlem Leo Knutsen, tlf. 923 96 220, epost leoknutsen@gmail.com

2. styremedlem Janne Karine Rønningen, tlf. 975 88 078, epost janne.k@arine.no

Varamedlem Kenneth Rødskjør, tlf. 902 64 600, epost kenneth.rodskjaer@gmail.com


Disse tiltrer styret i kraft av sine øvrige verv:

Arnulf Haugland, koordinator fotballgruppa, 913 30 468, arnulfh1@gmail.com

Ragnhild Havenstrøm, leder turngruppa, 958 81 096, rhavenstrom@gmail.com

Rolf Sommerfryd, leder skigruppa, Rolfsommerfryd_66@hotmail.com

Elin Wighus, klubbhusansvarlig, 901 67 105, elin@hjemogindustrirenhold.no


Org nr: 983 766 684

Kontonr: 2610.26.35603


Anleggene våre

Fotballbanen: Børrebakken 39, Skien

Hoppbakken (Haselbakken): Vestre Gulset 163, Skien

Levert av IdrettenOnline